Blomkrukor, vaser och vaser

Trädgård krukor , vaser och gjorda av betong är dekorationer för trädgården , landskapet på terrasser och balkonger .
I krukor , kan vaser och läggas olika kompositioner av blommor , buskar och träd . Blomkrukor , vaser och skålar är den perfekta sista konkreta staket och staketstolpar .
Vi inbjuder dig att handla sv.DoDeko.pl

Visa som Rutnät Listvy

Artiklar 1-12 av 147

Sätt fallande sortering
 1. SKU: 2185 Vas - blomkruka - amfora av betong
  856,54 kr

  En vacker amfora gjord av betong - en vas och en trädgårdskruka i en - som ett dekorativt inslag i trädgården och entrén.

  Läs Mer
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  807,68 kr

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Läs Mer
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  770,96 kr

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Läs Mer
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  422,20 kr

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Läs Mer
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  477,26 kr

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Läs Mer
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  403,84 kr

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Läs Mer
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  330,41 kr

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Läs Mer
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Så lågt som 746,78 kr

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Läs Mer
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Så lågt som 854,23 kr

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Läs Mer
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  Så lågt som 907,94 kr

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  Läs Mer
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  Så lågt som 1 337,76 kr

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  Läs Mer
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  Så lågt som 1 875,01 kr

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  Läs Mer
Sida
per sida
Contact Us