Trädgårds krukor

Trädgård krukor , vaser och korgar av betong är dekorationer för trädgården , landskapet på terrasser och balkonger .
I krukor , kan vaser och korgar placeras olika blomsterarrangemang , växter som har goda sjuksköterskor . Stort utbud av betong blomkrukor trädgården erbjuder många möjligheter , vi har olika utföranden och storlekar av krukor , intressant form från en rund skål på siffrorna för barn. Arrangemang vegetation i ditt hus och trädgården beror på valet av blomkrukor .

Vi inbjuder dig att handla sv.DoDeko.pl

Visa som Rutnät Listvy

Artiklar 1-12 av 229

Sätt fallande sortering
 1. SKU: 2185 Vas - blomkruka - amfora av betong
  856,54 kr

  En vacker amfora gjord av betong - en vas och en trädgårdskruka i en - som ett dekorativt inslag i trädgården och entrén.

  Läs Mer
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  330,41 kr

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Läs Mer
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  594,74 kr

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Läs Mer
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  312,06 kr

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Läs Mer
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  807,68 kr

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Läs Mer
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  770,96 kr

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Läs Mer
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  422,20 kr

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Läs Mer
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  477,26 kr

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Läs Mer
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  403,84 kr

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Läs Mer
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  330,41 kr

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Läs Mer
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Så lågt som 746,78 kr

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Läs Mer
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Så lågt som 854,23 kr

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Läs Mer
Sida
per sida
Contact Us